Akmenų Savybių Gidas – Du Gluosniai

Akmenų Savybių Gidas

 

Apyrankės pasirinkimas yra pirmas žingsnis į svajonės išsipildymą.

Kiekvienas akmuo turi skirtingas savybes, kurios gali padėti svajonei realizuotis dar greičiau.
Vieni kristalai gali suteikti drąsos ir ryžto siekiant tikslų. Kiti - atpalaiduoti ir grąžinti malonų ramybės jausmą.

Pirmiausia kviečiu pajausti, kuri apyrankė traukia intuityviai – ar tai būtų šiltas rožinio kvarco atspalvis, ar tigro akies žėrėjimas. Tuomet paskaityti apie kiekvieno akmens reikšmę. Žmonės neretai nustemba, kad juos natūraliai traukia būtent tie akmenys, kurių savybių jiems labiausiai šiuo metu reikia. Jeigu renki Svajonių Apyrankę dovanai - pajausk, ko norėtum palinkėti ir rinkis pagal tai!

Nejausk spaudimo pasirinkti “teisingai”. Tai smagioji dalis! Pasikliauk nuojauta ir atrask savo Svajonių Apyrankę!

 

Amazonitas

Pasitikėjimas Savimi + Kūryba
Švelniai žydrame Amazonito atspalvyje slypi džiunglių magija ir vienos paslaptingiausių pasaulio upių tėkmė. Legenda sako, kad šis akmuo puošė ir saugojo mistinių Amazonės karių princesių skydus. Jei svajoji tvirtai ir drąsiai stovėti savo tikrume ir atrasti giliai paslėptus gebėjimus ir talentus, pasirinkti Amazonitą gali būti vienas geriausių Tavo sprendimų.

Apyrankė iš amazonito
 
 

Rožinis Kvarcas

Meilė + Priėmimas
Švelnus kaip šilkas, Rožinis Kvarcas sugrąžina į širdį švelnumą ir meilę. Padeda atleisti, priimti įvykius tokius, kokie jie yra, paleisti negatyvias emocijas. Kupinas vidinės ramybės ir atsipalaidavimo Rožinis Kvarcas primena: visi esame verti meilės jau dabar. ♥

Apyrankė iš Rožinio Kvarco
 
 

Ametistas

Intuicija + Ramybė
Ametistas yra kaip karšta vonia po sunkios dienos. Jis atpalaiduoja ir grąžina malonų ramybės jausmą. Ametistas padeda susikoncentruoti, aiškiau suvokti savo mintis ir pasikliauti intuicija. Jei nori gyventi vidinėje taikoje, tuomet Ametistas yra Tavo pakeleivis į svajonių gyvenimą, kupiną lėto saulėlydžių stebėjimo.

Apyrankė iš Ametisto
 
 

Tigro Akis

Džiaugsmas + Vidinė Galia
Tigro Akis kelia nuostabą savo savo žėrėjimu, kuris nepaliaujamai mainosi priklausomai nuo apšvietimo ir apžiūros kampo. Kupinas optimizmo ir džiaugsmo, savo nešiotojui jis suteikia drąsos ir pasitikėjimo vidine galia. Tai ramus ir galingo tigro energija, tokio, kuris žino savo vidinius troškimus ir su pasitikėjimu juos įgyvendina.

Apyrankė iš Tigro Akies
 
 

Samaninis Agatas

Gausa + Sėkmė
Samaninis Agatas per amžius yra laikomas sėkmės amuletu. Tai Motinos Žemės akmuo. Senovėje žemdirbiai naudojo Samaninį Agatą siekdami pritraukti didžiulį derlių. Tai išties magiškas akmuo, kuris įžemins ir sugrąžins Tave į gamtą bei jos dovanojamą gausą ir harmoniją.

Apyrankė iš Samaninio Agato
 
 

Selenitas

Taika + Ryšys su Visata
Selenito pavadinimas kilo iš graikiško žodžio reiškiančio mėnulį. Jo kristalai primena šiltą jaukią menesienos nušviestą naktį… Pasivaikščiojimą, kupiną vidinės ramybės, taikos ir ryšio su aukštesniu, subtilesniu lygmeniu. Seletinas suteikia aiškumo apie Visatą ir mūsų vietą joje ir patvirtina: “Viskas vyksta taip kaip turi vykti!”.

Apyrankė iš Selenito
 
 

Jaspis

Įsižeminimas + Tikslai
Ryškiaspalvis Jaspis kunkuliuoja energija ir gyvenimo džiaugsmu. Jis suteikia drąsos, jėgų ir išminties siekti tikslų ir svajonių. Mokina tvirtai stovėti ant žemės, pasikrauti žemiška jėga ir tvirtybe. Jei turi daug idėjų, kurias nekantrauji paversti realybe, šioje nuostabioje kelionėje Jaspis Tave labai sustiprins

Apyrankė iš Jaspio
 
 

Pietersitas

Vidinis Augimas + Galia
Pietersitas padeda chaotišku periodu. Skatina būti lyderiu tada, kai gyvenime vyksta nenumatyti dalykai. Skatina pozityvų mąstymą, vidinių konfliktų išsprendimą, kurie kyla dėl savęs nevertinimo ir pergyvenant dėl patirtų nesėkmių ar klaidų. Pietersitas suteiks veržios energijos Tavo protui ir mobilizuos veiksmui, aktyvuodamas daryti tai ką reikia, kad įvyktų norimi pasikeitimai Tavo gyvenime.

Apyrankė iš Pietersito
 
 

Raudonasis Jaspis

Įsižeminimas + Tikslai
Ryškiaspalvis Jaspis kunkuliuoja energija ir gyvenimo džiaugsmu. Jis suteikia drąsos, jėgų ir išminties siekti tikslų ir svajonių. Mokina tvirtai stovėti ant žemės, pasikrauti žemiška jėga ir tvirtybe. Jei turi daug idėjų, kurias nekantrauji paversti realybe, šioje nuostabioje kelionėje Jaspis Tave labai sustiprins

Apyrankė iš Raudonojo Jaspio
 
 

Sandalmedis

Laikas Sau + Aiškumas
Sandalmedis yra kupinas vidinės ramybės ir atsipalaidavimo. Jo lengvumas primena skirti laiko sau, poilsiui, pomėgiams. Jei Tavo gyvenime visko daug, Sandalmedis įneš aiškumo, kas šiuo metu yra svarbiausia ir padės susikoncentruoti į vieną tikslą. Ir svarbiausia - primins siekti jo su lėtumu ir pasimėgavimu.

Apyrankė iš Sandalmedžio