Apie Mane | Above the Willow – Du Gluosniai

Apie Mane

 

Sveiki, esu Gluosnis Abramavičius

Juvelyrika yra didelė mano gyvenimo dalis jau devynerius metus.

Aš meistriškai valdau šį amatą ir daugybė laimingų žmonių puošiasi mano darbais.

 
 

Kas mane įkvepia?

Aš tikiu, kad net ir nedidelis gabalėlis tikro grožio gali pakeisti mūsų visos dienos savijautą. Pakeisti kaip jaučiamės šį mėnesį, šiais metais, šį gyvenimą. Grožio yra pilna visur - jam tereikia atsiverti ir jis, lyg lietus, pradeda užpildyti širdį.

 
 

Mano istorija

Grožis yra neatsiejama mano gyvenimo dalis nuo pat mažumės iki dabar. Būdamas vaiku aš labai prižiūrėdavau savo daiktus ir kiekvieną vakarą neprašytas lankstydavau savo rūbus. Tuomet dar nežinojau, kad dėl tokio pedantiškumo susilauksiu pašaipų.

Kai bandau save apibūdinti, man kyla žodžiai “aš jautrus vyras”. Dabar tai mano stiprybė, nors jautrumas didelę mano gyvenimo dalį buvo priežastis gūžtis ir jaustis nepritampančiu. Tik pradėjus studijuoti menus ir juvelyriką Telšiuose (VDA TF) ir susitikus daugybę kitų užsisvajojusių ir keistų žmonių pagaliau pasijaučiau atrandantis savo vietą pasaulyje.

 
 

Mano misija

Šiandien aš tiksliai žinau savo vietą ir savo misiją.
Kai manęs klausia kas aš esu, sakau: esu žmogus, kuris padeda išreikšti meilę artimam žmogui ir meilę sau.
Žmogus, kuris nori sukurti daug įkvepiančio grožio. Tokio, kuris padeda atsidusti ir pajausti ramybę širdyje.
Esu žmogus, kuris nori matyti žmones kuriančius brangų ir gilų tarpusavio ryšį, kurį puoselės visą gyvenimą.

Aš taip pat žmogus, kuris bijo - nežinau ar man pavyks atnešti tiek grožio, kiek noriu. Tačiau bijodamas, toliau darau tai kuo tikiu.

Kūryba dažniausiai man yra šokis tarp baimės suklysti ir didžiausio smalsumo bei susižavėjimo - ką man pavyktų sukurti? Tai, kad grožitės mano darbais yra didžiausias jų įvertinimas.

Šiltai, Gluosnis