Atsiskaitymas dalimis – Du Gluosniai

Atsiskaitymas dalimis


Atsiskaitykite su Moki3 per 3 mėn.

Nėra jokių mokesčių – sumokėsite tiek, kiek kainuoja Jūsų pirkiniai!
MOKI 3 galioja tik perkant internetu.

Jei norėtumėte atsiskaityti per ilgesnį laiką, galėsite tai padaryti ir per 24 mėnesius. Tokiu atveju lizingo sutartį su įmokų grafiku Jums atsiųsime el. paštu. Susipažinti su lizingo sutarties sąlygomis galite DUK skiltyje. Be abejo, atsiskaityti visada galite ir anksčiau.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,9 %, sutarties mokestis – 9,9 %, BVKKMN – 37,19 %, bendra mokėtina suma – 410,01 Eur, mėnesio įmoka – 17,08 Eur.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, mielai į juos atsakysime telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt

Ar MOKI 3 taikomas konkrečiai prekei ar visam pirkinių krepšeliui?

MOKI 3 atsiskaitymo būdas taikomas visam pirkinių krepšeliui. Jei pasirinkote kelias prekes ar pristatymo į namus paslaugą, už tai taip pat atsiskaitysite dalimis.

Ar mano prekė pabrangs atsiskaitant su MOKI3?

Jei visas tris įmokas sumokėsite laiku, netaikysime jokių palūkanų bei sutarties mokesčio, taigi prekė Jums nepabrangs.

Kokią sumą turiu mokėti kas mėnesį?

Pasirinkus MOKI 3, atsiskaityti turėsite per tris mėnesius, mokant vienodas įmokas. Jei norėsite atsiskaityti per ilgesnį terminą, už pirkinį taip pat galėsite sumokėti ir per 24 mėnesius. Savo įmokos dydį visada rasite prisijungę Savitarnos svetainėje www.mokilizingas.lt/savitarna.

Ką daryti, jei praleidau MOKI 3 įmoką arba noriu atsiskaityti per ilgesnį terminą?

Jei praleidote MOKI 3 įmoką, siūlome Jums atsiskaityti per 24 mėnesius.

Jei norite už prekes atsiskaityti per ilgesnį terminą, tiesiog praleiskite savo MOKI 3 mėnesio įmoką.

Abiem atvejais per 5 darbo dienas el. paštu Jums atsiųsime naują, 24 mėnesių lizingo sutartį, su mažesnėmis įmokomis. Apie pasikeitusį įmokų grafiką taip pat informuosime trumpąja SMS žinute. Delspinigių už praleistą įmoką neskaičiuosime.

Pavyzdžiui, pirkote prekę už 120 Eur. Su MOKI 3 per tris mėnesius atsiskaitytumėte po 40 Eur. Pirma įmoka sumokėjote 40 Eur, tačiau nusprendėte padengti likusią sutarties sumą per ilgesnį terminą. Tuomet praleiskite savo 40 Eur įmoką 2-ojo mėnesio pabaigoje ir el. paštu atsiųsime Jums lizingo sutartį su 24 mėnesių įmokų grafiku. Šios sutarties eilinė įmoka įskaitant palūkanas ir sutarties mokestį bus 5,12 Eur, o bendra mokėtina suma – 157,76 Eur.

Atsiminkite, kad visada galite atsiskaityti anksčiau ir už tai nieko papildomai nemokėti. Savo sutarties grafiką rasite prisijungę Savitarnos svetainėje www.mokilizingas.lt/savitarna.

Kodėl turiu pasirašyti sutartį su MOKILIZINGU, nors prekes perku „Above the Willow“ el. parduotuvėje?

Norėdami už prekę atsiskaityti per tris mėnesius, turite sudaryti lizingo sutartį. Tokią paslaugą teikia „Above the Willow“ partneris „Mokilizingas“, todėl sutartį sudaryti reikia su šia bendrove.

Kodėl sutartyje nurodytas ir 24 mėn. lizingo sutarties grafikas?

Jūsų patogumui, sutartyje nurodėme ir 24 mėn. įmokų grafiką. Šis grafikas Jums bus aktualus tik tuomet, jei nesumokėję nei vienos MOKI 3 įmokos (1/3 prekių krepšelio sumos), nuspręstumėte atsiskaityti per 24 mėn. terminą. Jei sumokėjote nors vieną MOKI 3 įmoką, o po to nusprendėte atsiskaityti per 24 mėn., el. paštu Jums atsiųsime naują grafiką.

Laiku nesumokėjau MOKI 3 įmokos. Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis?

Neatsiskaičius su MOKI 3, 24 mėnesių lizingo sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.

Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,9 %, sutarties mokestis – 9,9 %, BVKKMN – 37,19 %, bendra mokėtina suma – 410,01 Eur, mėnesio įmoka – 17,08 Eur.

Ką daryti, jei sumokėjau daugiau nei turėjau pagal įmokų grafiką?

Nieko tokio, svarbu, kad su antrąja įmoka padengtumėte bent 2/3 sutarties sumos, o trečiąja įmoka visiškai padengtumėte įsigyto pirkinio sumą.

Ar galėsiu pirkinį (-ius) grąžinti?

Informaciją apie prekių grąžinimą bei garantiją galite rasti čia.

Kur galiu rasti informaciją apie savo MOKI 3 sutartis?

Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę Savitarnos svetainėje http://www.mokilizingas.lt/savitarna.

Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt